Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Haunted PalaceRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
Into the Night Season 2Rated ★ 3.0
Into the NightRated ★ 5.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.0
MovingRated ★ 3.5
Secret InvasionRated ★ 2.5
Fate/stay nightRated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Prison SchoolRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0