Titles you rated
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Broken Blade: Book Four - The Earth of CalamityRated ★ 3.0
Broken Blade: Book Five - The Horizon Between Life and DeathRated ★ 3.0- Broken Blade: Book Six - Enclave of LamentationsRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Ghost in the Shell Arise: Border 3 - Ghost TearsRated ★ 3.5