Titles you rated
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5