Series
Ratings
20
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
BargainRated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5- 짱구는 못말려 2Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5