Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0