Series
Ratings
12
The ProducersRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0