Series
Ratings
50
High KickRated ★ 5.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0