Titles you rated
Red Cliff Part IIRated ★ 0.5
The ExorcistRated ★ 0.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.0
Man in LoveRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
The True-taste ShowRated ★ 0.5
District 9Rated ★ 0.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 0.5
Warm BodiesRated ★ 4.0- Elephant in the RoomRated ★ 1.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 0.5
TwinstersRated ★ 0.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Wayward CloudRated ★ 0.5
Big Hero 6Rated ★ 1.0
Taken 2Rated ★ 0.5
DeadpoolRated ★ 4.0