Titles you rated
Our BluesRated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 2.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.0
StrangerRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5