Series
Ratings
226
Couple or TroubleRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Chicago TypewriterRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 2.0
I Remember YouRated ★ 2.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0