Movies
Ratings
992
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
StrawRated ★ 2.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
Black BagRated ★ 3.0
BlackBerryRated ★ 3.5
RushRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5