Titles you rated
- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 0.5
She Was PrettyRated ★ 1.0
Splash Splash LoveRated ★ 1.0
One Punch ManRated ★ 1.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Agatha Christie's MarpleRated ★ 5.0
Agatha Christie's MarpleRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0
Noble, My LoveRated ★ 0.5