Titles you rated
ElysiumRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
FluRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5