Titles you rated
Gintama'Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 3.0- Sgt. Frog Season 7Rated ★ 3.5
- Sgt. Frog Season 6Rated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 5.0
- 아따맘마 Part 2Rated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 3.5- Sgt. FrogRated ★ 3.5
- Sgt. FrogRated ★ 3.5
Mew Mew PowerRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
- Sgt. FrogRated ★ 3.5
- Sgt. FrogRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
Sgt. FrogRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0