Series
Ratings
114
Hooray for LoveRated ★ 4.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.5
I Do, I DoRated ★ 2.5
Witch Yoo HeeRated ★ 2.5
H.I.TRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0