Movies
Ratings
33
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0