Series
Ratings
16
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0