Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Introduction to MineralogyRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 2.5
Wind BreakerRated ★ 3.5
Oblivion BatteryRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Beat CoinRated ★ 5.0
Amazing SaturdayRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0