Movies
Ratings
29
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Pelle the ConquerorRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
After YangRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.5
Feels Good ManRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0