Movies
Ratings
191
Mickey 17Rated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
TarRated ★ 3.5
Ready or NotRated ★ 3.0
The NoviceRated ★ 3.5
A Rough DraftRated ★ 3.0
And Your Bird Can SingRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
Cave of Forgotten DreamsRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 3.0
Trivial MattersRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
The IncidentRated ★ 4.0
RosettaRated ★ 4.5- The Starry nightRated ★ 3.5
Above the LawRated ★ 1.5
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 5.0
Henri HenriRated ★ 2.5
The Zero TheoremRated ★ 3.5