Titles you rated
Prison PlaybookRated ★ 4.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
TitansRated ★ 1.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The StrangerRated ★ 3.5
TitansRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.0