Series
Ratings
22
Chief KimRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 0.5
Fight For My WayRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 4.0
Backstreet RookieRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 1.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 1.5
High KickRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 0.5