Titles you rated
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
A Millionaire's First LoveRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 2.0
Golden SlumberRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0