Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0