Titles you rated
Love and AnarchyRated ★ 3.0
Love and AnarchyRated ★ 3.0
So Not Worth ItRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0- VictoriousRated ★ 3.5
- VictoriousRated ★ 3.5
- VictoriousRated ★ 3.5
VictoriousRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 2.0
Nisekoi Season 2Rated ★ 3.0
NisekoiRated ★ 3.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 2.0
Toradora!Rated ★ 4.5
Restaurant to Another World Season 2Rated ★ 4.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 4.0
86Rated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 3.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 3.0