Movies
Ratings
642
Green BookRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 0.5
SoulRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 1.0
Cast AwayRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 1.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0