Series
Ratings
33- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
- The Lost RoomRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Secret Crushes Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0