Titles you rated
Final DestinationRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
Drag Me to HellRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
Lights OutRated ★ 5.0