Titles you rated
The ChaserRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 3.0
Bloody MondayRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
Empire of GoldRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.5
LIAR GAMERated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0