Titles you rated
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 5.0
K-On! The MovieRated ★ 5.0
Tamako Love StoryRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5