Movies
Ratings
62
I Am a HeroRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 1.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
No BreathingRated ★ 0.5
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0- Doraemon the Movie: Nobita's Secret Gadget MuseumRated ★ 3.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5