Titles you rated
I Love You, ManRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
BeetlejuiceRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
My Cousin VinnyRated ★ 4.0
Palm SpringsRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Greatest HitsRated ★ 3.5
Dream ScenarioRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
ShortcomingsRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Sweet Home AlabamaRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 1.0
MinariRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 2.5