Movies
Ratings
163
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 1.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 2.0
AntiqueRated ★ 1.5
The HostRated ★ 1.5
Bee MovieRated ★ 1.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 2.0
OnceRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5