Series
Ratings
20
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Five EnoughRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Secret HealerRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5