Movies
Ratings
147
The GiverRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 1.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0