Movies
Ratings
294
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.5
The HoleRated ★ 2.0
BestsellerRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0