Titles you rated
Late Night RestaurantRated ★ 2.0- Honey and CloverRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0
Ugly AlertRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Women of the SunRated ★ 3.5
Zettai KareshiRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 2.5
Sharp2Rated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0- おせんRated ★ 4.0