Movies
Ratings
208
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 2.0
HappyendRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 2.0
I Love Thee for GoodRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
ElioRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 2.5
RoundersRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0