Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
CarsRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.5
The Karate KidRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0