Movies
Ratings
327
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Uptown GirlsRated ★ 4.0
Like MikeRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Ice PrincessRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Game PlanRated ★ 4.0
No ReservationsRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
The Big WeddingRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 3.0
Shanghai NoonRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0