Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Match PointRated ★ 3.5
PhiladelphiaRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Thanks for SharingRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
One DayRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 5.0
SpyRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5