Series
Ratings
19
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.5
First Love AgainRated ★ 5.0
Cherry Blossoms After WinterRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Light on MeRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0