Movies
Ratings
38
SkyfallRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
300Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0