Titles you rated
CassandraRated ★ 4.0
It's NightRated ★ 1.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
GlitchRated ★ 3.0
BargainRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
A Model FamilyRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The Sound of MagicRated ★ 1.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5