Titles you rated
The Six Triple EightRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
A Shaun the Sheep Movie FarmageddonRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
TrollsRated ★ 3.5