Movies
Ratings
211
Corpse BrideRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 2.5
BraveRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Inside meRated ★ 2.5