Titles you rated
Overtake!Rated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Cat's PleasesRated ★ 4.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 2.5
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 5.0
Your Turn To KillRated ★ 5.0
Your Turn To Kill 2019 SpecialRated ★ 5.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.0
deleRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0