Movies
Ratings
32
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The DefenderRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0