Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 4.0
ImpostorRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.0
NoahRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 1.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0