Series
Ratings
17
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 4.5
Super BandRated ★ 5.0
GivenRated ★ 5.0
Sasaki and MiyanoRated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0